stafbureau

Op het stafbureau zijn werkzaam:

Mark Vrolijk, directeur-bestuurder
Telefoon: 058 2539580
E-mail: mvrolijk@owgfier.nl

Eelke Pijnacker, controller
Telefoon: 058 2539585 
E-mail: epijnacker@owgfier.nl

Baukje van der Kooi, stafmedewerker onderwijs en zorg
Telefoon: 058 2539589
E-mail: bvdkooi@owgfier.nl

Teun Meijer, stafmedewerker onderwijs en ICT
Telefoon: 058 2539592
E-mail: tmeijer@owgfier.nl

Jannie Tadema, beleidsmedewerker algemene zaken
Telefoon: 058 2539583
E-mail: jtadema@owgfier.nl

Hein Rozema, medewerker personeelszaken/salarisadministratie
Telefoon: 058 2539586 
E-mail: hrozema@owgfier.nl

Wouter Mak, administratief medewerker
Telefoon: 058 2539587 (op woensdag niet aanwezig) 
E-mail: wmak@owgfier.nl

Janke Feenstra, medewerker PSA / FA,
Telefoon: 058 2539584 
E-mail: jfeenstra@owgfier.nl 

Jan Arnoldus Boom, medewerker huisvesting
Telefoon: 058 2539588 (op vrijdag aanwezig) 
E-mail: jaboom@owgfier.nl